úterý 28. května 2013

Benecos - Natural Kajal přírodní tužka na oči

Přeji příjemný večer všem ;)
Již dva dny píšu článek, ovšem jen "hubou" jak se říká... :) Chtěla jsem ho napsat včera večer, ale jak na potvoru nám vypadl internet, takže jsem se k němu dostala až dneska.. trošku mi to rozházelo plán do konce měsíce, ale nějak to zvládnu :) A o čem že bude dnešní článek? O jedné tužce na oči, kterou jsem si poměrně oblíbila a nosila ji denně, avšak i přesto mě občas dokázala pěkně naštvat. Ale o tom až za chvilku ;)


Jedná se o černou kajalovou tužku od Benecos (-u ?), která byla v jednom z prvních balení Senzaboxu. Omlouvám se za fotku, že je to takový "špaček", ale tak neuvěřitelně rychle ubývala a mě prostě nenapadlo si ji nafotit dříve:) Nejdříve jsem z ní nadšená moc nebyla, přeci jen jsem tužky nepoužívala už nějaký ten rok a teď se ke mně dostala úplně nová, nakonec jsem pro ní ale využití našla.. vlastně jsem ji používala každý den, a to místo černých linek:) Divíte se? Možná se vám ani nedivím :D


Výrobce udává, že jde o měkoučkou bio tužku na oči, která je neparfémovaná, snadno se s ní pracuje a nerozmazává se. To, že je měkká a neparfémovaná, s tím můžu souhlasit.. ale s tím ostatním už tak úplně ne. Rozhodně bych netvrdila, že ne nerozmazává.. protože stačí přejet prstem přes nános tužky a hned ji máte rozmazanou bez větší námahy.. a že se s ní snadno pracuje? Jak kdy.. tahle tužka je totiž tak měkká, že se mi snad při každém ořezání zlomila.. ano, možná jsem tomu dopomohla i já, nosila jsem ji v kosmetické taštičce, ale tohle mě vážně štvalo. Díky tomu jsem ji měla také za půl roku pryč.. u tužek jsem zvyklá na delší dobu používání. 


Nicméně jsem se přes to všechno dokázala přenést a nakonec jsem ji používala celkem ráda. Na fotce můžete vidět zleva: oko pouze s tužkou; kompletní nalíčení; po 8 hodinách (pod umělým světlem, proto ta zornice :D). Je vidět, že z okrajů, jak vnějšího tak především vnitřního mizí a ztrácí na intenzitě, ale já s tím problém moc nemám. Jsem celkem nenáročná :) Navíc, myslím si, že úplně černočené líčení očí mi nesluší, tahle tužka mi přišla celkem vhodná, jak vidítě, není úplně výrazná.
Určitě existují i lepší tužky na oči, ale mně (jako nenáročné uživatelce) celkem vyhovovala, ale to časté lámání mě opravdu štvalo a mrzelo, takže si ji znovu kupovat nebudu, budu hledat nějakou podobnou, ale nelámavou :)

Co Vy, máte doma taky tuto tužku? Jak jste s ní spokojené?
mějte se hezky, Luci

6 komentářů:

 1. Tužku doma sice nemám, ale až na to lámání vypadá docela sympaticky... :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud by ti nevadilo, že není úplně černočerná.. tak myslím, že by pro tebe opravdu sympatická mohla být:)

   Vymazat
 2. Já jí doma mám, ale když jsem jí zkoušela a hned se mi rozmazala, tak jsem se jí docela bála vzít někam ven. Takže teď slouží akorát na moje experimenty :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si teda dávám pozor třeba na mnutí očí, když jsem namalovaná, takže se mi vlastně ani nerozmarávala.. jen tedy ztrácela na intenzitě a mizela z okrajů..

   Vymazat
 3. Se svou hnědou moc spokojená nejsem, nic moc pigmentace ani výdrž.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já jsem tedy ráda, že jsem našla černou tužku.. hnědou bych asi ani neupotřebila.

   Vymazat

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...