pátek 30. listopadu 2012

Jedenáctkový TAG

Ahoj!:)
Docela se stydím, že tento tag píši až teď, ačkoli jsem v něm byla nominovaná už více než před měsícem... Ale splnit ho chci, takže s ním přicházím... pozdě, ale přeci :) Za nominaci chci moc poděkovat Rorynce! Moc mě to potěšilo a na tvé otázky moc ráda odpovím:) V tagu nebudu pokračovat úplně, protože mi přijde, že už snad na každém blogu byl minimálně jednou.... a taky se mi moc nechtějí vymýšlet otázky :D *ach ta lenost..* Takže, pojďme alespoň z části splnit tento tag:)


1) napiš o sobě 11 zajímavostí
2) zodpověd 11 otázek od bloggerky, která tě nominovala
3) vymysli 11 otázek pro bloggerky, které nominuješ ty
4) vyber 11 bloggerek pro nominaci a informuj je
5) neoznačuj tu, která označila tebe

11 zajímavostí:
(asi se budu opakovat, protože podobný tag už jsem kdysi psala..)
• Mým šťastným číslem je 13. Proč? To je jednoduché, narodila jsem si 13. a dokonce i svátek mám 13. :) Perlička byla, když mi na pátek 13. bylo 13 :D Třináctka mě prostě provází životem:)
• Chci být doktorkou, už od malička... je to takový můj nesplnitelný sen. Cesta k tomu bude strastiplná, kdo ví, jestli se na ni vůbec vydám, ale zatím pro to dělám co můžu... a z toho mám alespoň trošku radost:) Nevzdám to!
• Mám problém s tím, abych si správně rozvrhla svůj čas. Vždycky se u něčeho zaseknu a pak mi nezbyde čas na jiné věci, většinou na to doplatí škola a blog:/ Což mě tedy opravdu mrzí...
• Jsem velká hokejová fanynka.. a lidi kolem mě to nechápou... Proč? :D To nechápu já:)
• Nechápu lidi, kteří pravidelně odkládají zvonění budíku - rozuměj: nevstávají s prvním zazvoněním. Já pokud nevstanu hned, tak bych nevstala už vůbec :D
• Vadí mi, pokud na mě po ránu někdo mluví.. a ještě hůře, pokud po mně něco chce! Mám ráda svůj klid, protože to mám všechno tak krásně načasované a pokud mě něco rozhodí, tak už nestíhám.. Po ránu dokážu být opravdu dost "příjemná" :D
• Nebaví mě nakupování! :D Když něco chci, tak si to jednoduše zkusím a pokud se mi to líbí, tak jdu k pokladně a pryč.. nedokázala bych nakupovat třeba dvě, tři hodiny.
• Rozumím si více s tátou, než s mámou. Asi to bude proto, že mi všichni říkají, že jsem celá táta... asi na tom něco bude:) Máma je prostě odlišný typ člověka, se kterým já vycházet umím, ale musím se při tom hodně ovládat a držet se zpátky :D Občas to taky nejde, proto se poměrně často hádáme...
• To, že mám za sebou dvě plastické operace a jeden umělý zub, jsem už jednou psala :D I tak vás to překvapilo? :)
• Mou novou mánií se staly voňavé svíčky, vždy když přijdu domů, tak si musím v pokoji nějakou zapálit:) Momentálně mi tu plápolá jedna vanilková:)
• Vždy jsem si přála mít doma zakrslého králíčka.. a letos o 19. narozeninách se mi to konečně vyplnilo! Mám doma Mickyho:)

11 otátek od Rory:
1) Kdybys mohla nějaké značce vytvořit limitovanou edici - které a co by v LE bylo.
Určitě by to byla nějaká laková značka, takže klidně Essence.. ale na co troškařit - OPI :D A limitka by určitě obsahovala různé fialové podtóny a třytivé laky... ty já totiž můžu ze všech nejvíc! :)
2) Jaké vůni kosmetických výrobků nikdy neodoláš?
Rozhodně vanilka a kokos!
3) Už jsi se někdy řídila v oblečení či líčení nějakým stylem?
Ne tak uplně, ale když mi bylo cca 15, tak byla taková móda "skejťáckého" oblečení, podlehla jsem i já... ale ty velké mikiny a boty už mi hoodně dlouho leží ve skříni :D
4) Je nějaká barva, kterou bys nesnesla ve svém šatníku?
Že bych nějakou nesnesla, to asi úplně ne, ale barva, kterou na sobě moc nemusím je růžová.. 
5) Jak vnímáš zmalované, namyšlené holky?
Myslím si, že je nijak zvlášť neřeším, ale občas mi nějaký ten úšklebek ulítne.. přijde mi to absurdní, ale doba je hold někde jinde..
6) S jakou známou osobností by ses chtěla kamarádit?
Rozhodně s nějakým hokejistou! Třeba s Davidem Krejčím :D
7) Jak nejraději trávíš volný čas a víkendy?
U knížek a seriálů s teplým čajem v ruce:) Nebo taky na hokeji, tam dokáži dokonale vypnout a odreagovat se :)
8) Proč máš ráda/nerada Vánoce?
Mám ráda Vánoce, obzvláště pokud je hodně sněhu. Ty jsou totiž úplně nejkrásnější:) Ale u nás v nížině se to moc často nestává :( Ale obecně je ráda mám, hlavně pro tu pohodou atmosféru, vůni cukroví a tak.. to můžu:)
9) Slavíš Halloween?
Určitě ne, pro mě je to jen americký svátek, který se snaží prodrat i k nám, ale proč.. máme přece svoje svátky..
10) Máš nějaké fobie?
Štítím se hadů a pavouků - vadí mi i ti nejmenší :D A kdybych viděla hada, tak asi vyletím z kůže :D
11) Co si myslíš o posmrtném životě?
Zajímavá otázka.. nad tím jsem nijak zvlášť nepřemýšlela, ale nechce se mi věřit, že by "po" nebylo už vůbec nic, něco určitě je, ale co? Až takovou představu nemám...

Dneska tedy trochu kecací článek:) Doufám, že vás úplně neunudil a že jste o mně zjistili alespoň něco zajímavého:) Pokud na mě máte nějaké otázky, určitě se mě můžete zeptat na formspringu, já vám ráda odpovím:) 
zatím se mějte krásně!, Luci

6 komentářů:

  1. To jsem moc ráda, že jsi odpověděla, tvoje odpovědi se mi moc líbí :).

    OdpovědětVymazat
  2. ja mam dojem, ze ma zivotom sprevadza 5, ale zatial som jej hlbsi zmysel nenasla:)

    OdpovědětVymazat

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...