neděle 22. dubna 2012

Essence - Raspberry swirl

Čaute! Celkem se divím, že přispívám už po dvou dnech :D Ale když mám co a čas, tak proč ne..:)
Dneska tu mám další lak z limitky Marble mania. Tento narozdíl od svého stříbrného bratříčka není tak strašný, dokonce snad můžu říct, že za koupi stojí! V DMkách by stále měla být tato kolekce v prodeji, i když.. myslím už dosti vybraná, když jsem tam byla naposledy.. ve "stojanu" byl jeden jediný lak :D


Co se týče barvy, tak tu vůbec nevím jak popsat... I na fotkách se tváří tmavší než ve skutečnosti byl, taky více do červena... V lahvičce mi jako červený připadal, ale po nalakování už z něho byla tmavě růžová, prostě malinová..
Opět je celkem hustý, ale s nanášením jsem problém neměla.. Ani se schnutím co si pamatuji, rozhodně neudělal něco podobného co ten stříbrný.. Plně kryl už v jedné vrstvě, ale dvě jsou prostě jistota:)
(na malíčku můžete vidět cosi fuj!, všimla jsem si toho až na fotkách... to jsou prosím přetahy od top sealeru Better than gel nails, ano.. neumím lakovat nezchybně:D)
 S výdrží to taky nebylo nějak špatné, klasika ty 3-4 dny byl nositelný.. Jenom já šikulka jsem "přišla o oba palce" hned druhý den při zavazování uzlíků na nafukovacím balónku :/ Při troše podebrání šel lak sám dolů, tudíž jsem ani neodlakovávala, díkybohu, protože by asi pěkně barvil... Za což ale asi může právě výše zmiňovaný top sealer, ale nerada bych mu křivdila.. Celkově se mi tenhle lak líbil a stále líbí, myslím, že se k němu určitě někdy vrátím :)

7 komentářů:

 1. Úžasná barva! Asi si jí na léto pořídím. Děkuju za tip! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. není zač, jsem ráda, že jsem tě inspirovala;)

   Vymazat
 2. Krásná barva :) už jsem ho na pár blozích viděla, ale u nás ve městě jsem ho bohužel nikde neviděla... ale pokud uvidím, díky tvé recenzi si ho koupím :)

  http://sunnyym.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jo a ještě Ti chci oznámit, že jsem Tě nominovala ve VBA na svém blogu :)http://sunnyym.blogspot.com/

   Vymazat
  2. já ji sehnala klasicky v DM, ještě by tato limitka měla být v prodeji, ale už je asi poměrně dost vybraná...
   a ještě jednou díky na nominaci, už jsem ji splnila;)

   Vymazat
 3. Úžasně barvička!! ;)

  http://my-colorful-kingdom.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...